Ryan Donk’tan Fatih Terim Endişesi

 Ryan Donk’tan Fatih Terim Endişesi


Koronavirüs pandemisi salgını nedeni ile alınan önlemler neticesinde evinden çıkmadığını belirten Ryan Donk, Demir Ören Ajansı’na demeçlerde bulundu. ”Fatih Terim’in koronavirüse yakalandığını duyunca oldukça endişelendim.” açıklamasında bulunan futbolcu, iyileşme haberi sebebi ile Terim’i kutladı.
1xbet giriş

”Fatih Terim İçin Endişelendim”

Galatasaray’ın teknik direktörü Fatih Terim’in koronavirüsü kaptığını duyunca oldukça endişelendiğini belirten ünlü futbolcu, ”Fatih Terim’in riskli yaş grubunda olması nedeni ile hastalığı atlatamayacağını düşündüm.” açıklamasında bulundu. 1xbet Bir an önce eski sağlığına kavuşarak galibiyetlerine devam etmesini temenni etti.
1xbet


Karantinayı Anlattı

Herkes gibi kendisinin de evde oturarak dünyaya olanları izlediğini belirten Ryan Donk, önümüzdeki sürecin nasıl olacağını bilmediğini ve hep birlikte tecrübe edeceğimizi belirtti. Hayat rutininden ilk defa bu kadar uzaklaştığını anlatan ünlü futbolcu, liglerin devamı için en doğru kararı Dünya Sağlık Örgütü’nün vereceğini belirtti. 1xbet giriş Mayıs ayında sözleşmeleri sonlanacak oyuncular için yapılması gerekeni kendisinin de bilmediğini belirtirken, ”Ben Fatih Terim istediği sürece takımım için savaşacağım.” cümlelerini kurdu.

”Kadıköy Galibiyeti Unutulmayacak”


1xbet giriş Galatasaray’ın bu sezon Fenerbahçe’yi deplasmanda yenmesi hakkında da yorumlar yapan Ryan Donk, 20 yıllık Fenerbahçe galibiyeti hasretinin sonunda bittiğini ve bu galibiyetin asla unutulmayacağını söyledi. Bu maçta bir de golü bulunan Ryan Donk; ”Böylesine bir maçta gol atmam güzeldi, ancak takımımızın kazanma isteği ve sonucunda gelen galibiyet hepsinden güzel.” açıklamaları ile bitirdi.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın