Guncel

150 Denye Polyester İplik

Kaliteli ve dayanıklı yapısı ile uzun süreli kullanıma uygun ürünler imal etmenin fırsatını tanıyan 150 denye polyester iplik modeli; siyah, beyaz ve renkli olmak üzere farklı üretimleri gerçekleştirilen ürünlerdir.

9.000 metre ipliğin gramajına göre bu değeri kazanan 150 denye polyester iplik modeli; dokuma etiket, dar dokuma, örme ve ayakkabı yapımı işlemlerinde sık tercih edilmektedir. Yüksek mukavemete sahip olması sayesinde özellikle de ayakkabıların son derece dayanıklı olmalarına fırsat tanıyan 150 denye siyah, beyaz ve renkli polyester iplikler; ütü haslığı, yıkama ve sürtünme özellikleri yüksek ürünler olarak ön plana çıkıyor. Kanserojen herhangi bir katkı maddesi içermemesi sayesinde insan sağlığına zarar vermeyen ürünler üretmenin kapılarını da açan 150 denye polyester iplik modeli, 50 yılı aşkın tecrübesiyle sektörün liderleri arasında yer alan Pegasus İplik tarafından piyasaya ulaştırılmaktadır.

Üretimini yaptığı hammadde olarak değerlendirilen iplik modelleri ile sektörde haklı bir üne kavuşan Pegasus İplik markasını ziyaret ederek 150 denye ve daha farklı pek çok polyester iplik modeli hakkında bilgi edinebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı