Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News tanıtım

Nesil Haber – Nesilhaber.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. İstanbul’lu Dans Eğitmeni Şahin Seven, yeni single parçasını duyurdu

İstanbul’lu Dans Eğitmeni Şahin Seven, yeni single parçasını duyurdu

haber haber -
8 0

İstanbul’lu Dans Eğitmeni Şahin Seven, yeni single parçasını duyurdu

İstanbul’da dans konusunda önde gelen platformlardan biri olan SalsayBachataTurkey kurucusu Şahin Seven, yeni single parçasını duyurdu. “7. Yol” ismini verdiği parçası çok yakında yayınlanacak. İşte detaylar…

Uzun süredir dans platformu sektöründe yer alan Şahin Seven, geçtiğimiz günlerde yayınlayacağı yeni parçasını duyurdu. Single parçasını 19 Ocak’ta yayınlayacağını ifade eden Seven, parçanın tüm platformlarda yayınlanacağını da belirtti. 18 Mart Üniversitesinden mezun olan Seven, birçok proje hedefi olduğunu da belirtti.

SalsayBachataTurkey, profesyonel eğitim videoları ile oldukça popüler hale geldi. Her hafta etkinlikler düzenleyen SalsayBachataTurkey, Brisha Latin Night etkinliğinde yabancı sanatçıları konuk ediyor. Şahin Seven’in öncülüğünde düzenlenen bu etkinlikler düzenli olarak devam etmektedir. Yaşamının bir kısmını yurt dışında geçiren Şahin Seven, yabancı sanatçılar ile iyi bir bağlantıya sahip olduğundan, etkinliklerde konuklarını ağırlamaya devam ediyor.

Şahin Seven Ukrayna’ya gidiyor

Seven, parçasını yayınladıktan sonra ilerleyen zamanlarda Ukrayna için de bir etkinlik düzenleyeceğini duyurdu. Konu ile ilgili detaylar henüz açıklanmadı. 2018’de Ukrayna’ya giden ve hemen ardından 2019’da Mısır’a giden Şahin Seven 2021’de Türkiye’ye geri döndü. Şimdi ise Ukrayna için bir organizasyon planlayan Seven bu yolda ilerlemeye devam ediyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir