Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News tanıtım

Nesil Haber – Nesilhaber.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. İZMİT’TE İLK VE TEK KOMEDİ KULÜBÜ ALAY KOMEDİ KULÜBÜ

İZMİT’TE İLK VE TEK KOMEDİ KULÜBÜ ALAY KOMEDİ KULÜBÜ

haber haber -
6 0

İZMİT’TE İLK VE TEK KOMEDİ KULÜBÜ ALAY KOMEDİ KULÜBÜ

Kocaeli, İzmit’te aktif olarak her hafta 2 kez sahne alan ve seyircilerini kahkalara boğan bir Stand-up Komedi Kulübü olduğunu biliyor muydunuz?

Alay Komedi Kulübü, Kocaeli Üniversitesinde okuyan ve İzmit’te doğup büyümüş gençlerin kurduğu bir Stand-up Komedi Kulübü. Sahne hayatlarına Kedi Kafe’de başlayan ekibin çoğu amatör komedyen adaylarından oluşuyor. Bu atılıma Tuğra Alparslan Çorbacı, Kaan Eratan ve Tolga Bayram öncülük etmiş. 5 kişiden oluşan ekibin 2 üyesi BKM Mutfak kadrosunda ve düzenli olarak BKM dahil İstanbul, İzmir, Bursa gibi yerlerde de sahneye çıkıyorlar. Amatör ruhları ve güzel enerjileriyle bu işe devam ediyorlar. Amaçları İzmit’te bir Stand-up kültürü oluşturmak ve insanlara Stand-up’ı tanıtmak.

Her hafta Çarşamba günleri Kedi Kafe’de, Pazar günleri ise Tarantino Pub’da Stand-up gecesi düzenliyorlar. Stand-up gecelerine Komedi Kulübü üyeleri haricinde İstanbul’dan komedyenler de eşlik ediyor. Sahnelerine farklı mizah anlayışları, farklı hikayeleri ve gençlik enerjileri eşlik ediyor.

18 Ekim’den beri düzenli olarak sahnelerini gerçekleştiren Alay Komedi Kulübü’nün hızla büyüyen bir seyirci kitlesi de oluşmuş durumda. Bu güzel sanatı, şehrimizin gençlerini desteklemek ve gelişimlerine katkıda bulunmak istemez misiniz?

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir