Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News tanıtım

Nesil Haber – Nesilhaber.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Türkan Aksoy Ekonomi Alanında Önde Gelen 10 İsim Arasında

Türkan Aksoy Ekonomi Alanında Önde Gelen 10 İsim Arasında

haber haber -
56 0

Türkan Aksoy Ekonomi Alanında Önde Gelen 10 İsim Arasında

Ekonomi alanında yaptığı çalışmalar ve başarılar sayesinde Türkan Aksoy bu alanda önde gelen 10 isim arasında yerini almaktadır. Aldığımı eğitim ve tecrübeler sayesinde kısa sürede başarılı işler yaparak adından söz ettirmektedir. Verdiği tavsiyeler sayesinde birçok kişiye destek olmaya devam ediyor.

Sahip olduğu iş tecrübeleri arasında yabancı ülkelerde bulunması ve seminerlere katılması da etkili olmuştur. Dünya çapında bu dalda etkinliklere ve eğitimlere katılarak bilgisini arttırmaya devam etmeyi amaçlamaktadır.  Başarılı bir ekonomist olarak kariyerinde yükselerek iş hayatına sürdürmektedir. Genç yaşta edindiği bilgiler ışığında kaliteli hizmet vermek için çalışmalarını insanlarla paylaşma çapası bulunuyor.

Ekonomi dalında gerek aldığı eğitim gerekse edindiği bilgilerle doğru kararların verilmesine destek olmak için uğraşan bir iş kadınıdır. Yetenekli ve akıllı biri olması bu alanda ne kadar başarılı olacağı hakkında fikir sahibi olmaya yeterlidir. Okul ve iş hayatındaki başarılarını uzun yıllar sürdürmeyi amaçlayan çalışmalar içinde yer alma planı iş ahlakını gösterir. Türkan Aksoy ’un kişisel web sitesine link üzerinden ulaşabilirsiniz.

Türkan Aksoy Güvenilir mi?

Yaptığı iş gereği güven duygusuna yer verilmesi gerekir. Kişilerin yatırımlarını doğru şekilde yapmaları için yönlendirmelerde bulunması sayesinde birçok kazançlı işlere imza atması bu durumu destekler. Türkan Aksoy güvenilir ve başarılı bir iş hayatına sahip olmasından dolayı tanınmış bir ekonomist olarak hayatına devam etmektedir.

Bu alanda aldığı eğitim ve deneyim sayesinde gerekli güvenirliğe sahiptir. Banka kuruluşları ile çalıştığı dönemlerde detaylı şekilde iş hakkında bilgi sahibi olması mümkün hale gelmiştir. Tecrübesi ve eğitimi doğrultusunda yönlendirme ve bilgilendirmeleri en ideal sonuçların alınmasını sağlamaya yardımcı olur. Bu başarıları göz önüne alınarak güvenilir bir kimliğinin olduğu net şekilde görülmesi mümkün olur.

Ekonomi alanında eğitim verdiği dönemlerde de oldukça etkileyici konulara değinerek gerekli açıklamaları rahat bir şekilde yapmayı başarmıştır. Sahip olduğu donanım sayesinde güvenilir ve başarılı bir iş kadını olarak günümüzde adından söz ettirmeye devam ediyor. Mesleği gereği araştırmalar yapması ve bu araştırmalar sonucunda bilgi aktarımı yapması sayesinde güvenirliğini gözler önüne taşır.

Türkan Aksoy’un Çalışmaları

İzmir Ekonomi Üniversitesinden mezun olmasından sonra İngiltere’de yaptığı yüksek lisans yapmaya karar verir. Bu süreç bitmesi sonucunda ABD’de KeyCorp Bankası ile çalışma hayatına başlamıştır. Bankada ilk olarak kredi bölümü, sonra ise hazine bölümünde çalışarak deneyim kazanmıştır. Deneyim kazanımının ardından HSBC bankasında hisse senetleri piyasasında risk biriminde çalışmıştır.

İş hayatında edindiği tecrübeler sonrasında Dubai’de yapılan bankacılık konferansı ve Forex fuarında aldığı eğitim ve seminerler sayesinde Dernek ve Vakıflara ekonomi alanıyla ilgili eğitim vermeyi başarmıştır. Yurtdışında edindiği bilgiler ve tecrübelerden sonra ülkeye dönüş yapmaya karar vererek Türkiye’ye 2020 yılında gelmiştir.

Şu anda IB/Hesap Yöneticisi vasfıyla sosyal medya alanında kendi portföyünü oluşturarak iş hayatına devam etmektedir. Yaptığı çalışmalarının büyük ölçüde başarılar getirmesi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış bir genç kadındır. Bu sektörde yaptığı portföy yöneticiliğinde 240’a yakın hesabın dahil olduğu bir iş koluna hizmet sunmaya devam etmektedir. Başarılı ve tecrübeli olmasından kaynaklı doğru şekilde iletişim kurarak bireylerin istediği desteği sağlamayı amaçlar.

Uzman Ekonomist Türkan Aksoy Kimdir?

Ekonomist Türkan Aksoy Antalya doğumludur. Alanında uzmanlaşmış biri olarak son derece başarılıdır. Yaptığı işler ve aldığı eğitimler sonucunda ekonomi alanında uzman olmak için yeterli donanıma sahiptir. Birçok farklı ülkede bulunarak iş tecrübesi ve deneyimi kazanmıştır. Ülkesine dönene kadar başarılı işlerde yer almış bir ekonomist olarak hayatını sürdürmeyi amaçlar.

Bu amacını hayata geçirmesiyle ülkesine kesin dönüş yaparak sahip olduğu bilgi ve deneyimleri aktarmaya başlar. Uzman ekonomist olarak bulunduğu her durumda çeşitli fikirlere sahiptir. Aldığı eğitimle farklı yurtdışı ülkelerinde deneyimler kazanmasını mümkün olmuştur. Bu durumda Türkan Aksoy’u uzmanlaştıran işlerde yer alması için gereken fırsatların bulunması için uygun ortamı sunmuştur.

Başarılı bir iş kadını olarak verimli işlerde yer alması sayesinde alanında uzmanlaşması kısa sürede gerçekleşmiştir. Eğitiminin ve deneyimlerinin etkisi ile uzman ekonomist olarak iş sektöründe yerini almıştır. Yönetici sıfatıyla yaptığı işi en iyi şekilde idam ettirme amacıyla kendini geliştirmeye devam etmeyi hedeflemektedir. Ekonomist bakış açısıyla her koşulda destek vermek için uğraşır.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir