Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News tanıtım

Nesil Haber – Nesilhaber.com

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Genel
 4. »
 5. Profesyonel Yatırım Uzmanı Burcu Akyol ile Tanışın

Profesyonel Yatırım Uzmanı Burcu Akyol ile Tanışın

haber haber -
18 0

Profesyonel Yatırım Uzmanı Burcu Akyol ile Tanışın

Burcu Akyol aldığı eğitimler ile global piyasalarda yatırım varlıkları ile trade etmenin farklı yollarını öğrenmiştir. Küresel ekonomiyi yakından takip etmekte, risk analizlerini yaparak profesyonel yatırım uzmanı olarak çalışır. Derinlemesine analizleri ve değerli varlıkların en doğru şekilde değerlendirilmesinde hizmet verir. İnsan ilişkileri kuvvetli olan ekonomist aslan burcudur. Burcunun getirdiği liderlik vasfı ile üstlendiği projelerin başarısını yaptığı titiz çalışma ile sağlar.

Burcu Akyol Kimdir?

Profesyonel yatırım uzmanı Burcu Akyol kimdir en çok merak edilen konular arasında yer alıyor. 02.08.1993 tarihinde İstanbul’da doğan Akyol İzmir Dokuz Eylül Üniversitesinde İktisat alanında lisans eğitimi almıştır. Bunun ardından yüksek lisans eğitimini ise Kıbrıs Yakın Doğu Üniversitesinde almıştır. Global trading konusunda ve ekonomik eğitimi için Londra’ya gitmiş ve London Academy Of Trading gibi köklü ve saygın bir kurumda eğitimine devam etmiştir.

Burcu Akyol Güvenilir mi?

Profesyonel yatırım uzmanının güvenilir olmaya verdiği önem danışmanlığını ve portföy yönetimini üstlendiği şirketler ile görülür. Uluslararası piyasalarda çok çeşitli varlıklar ile yatırımlar yapılmasını sağlayan önemli şirketler ile çalışmaları ve tamamladığı projeleri bulunur. SPK’ya kayıtlı olan GCM şirketi ile 2017-2019 yılları arasında çalışmıştır. Günümüzün en çok ilgi gören yatırım varlıkları forex, kripto para, emtia, hisse senedi gibi varlıklarla yatırım yapılan XM şirketine 2019-2021 yılları arasında anlaşma ve portföy sağlamıştır.

Türkiye merkezli bir yatırım şirketi olan A1 Capital ile 2021-2022 yılları arasında anlaşma ve portföy konularında çalışmıştır. Son çalıştığı uluslararası şirketler arasında ise High Rise Market LLC bulunur. Bu şirket ile 2022-2023 yılları arasında çalışmış ve yatırımları ile gelir elde etmesini sağlamıştır. Uluslararası ekonomi piyasalarını yakından takip eder ve yaklaşan yatırım fırsatlarını çalıştığı şirketler adına değerlendirir.

Burcu Akyol’un Ödülleri

Global trading, bankacılık ve finans, yazılım bilişim sistemleri, ekonomi Akyol’un uzman olduğu alanllar arasında yer alır. Bu alanlarda yaptığı çalışmalar ile sadece Türkiye’de değil aynı zamanda küresel ekonomi çevrelerinde de adından söz ettirmeyi başarır. Başarılı çalışmaları ile almış olduğu ödüllerin arasına ayrıca kurumsal eğitim kurumlarından almış olduğu sertifikaları da ekler. Burcu Akyol’un ödülleri ve sertifikaları arasında şunlar yer alır.

 • Best Trader Of The Year – From Turkey: Türkiye’de yılında en iyi trade yapan brokerı.
 • Bussiness Trade and Professional Portfolio Management (Londra): Londra’da profesyonel trade ve portföy yönetimi konusunda başarıları ile bu ödüle sahip olmuştur.
 • Best content creator about Economic Details Of The Season LAT (Londra): Küresel ekonomiyi yakından takip eden yatırım uzmanı aynı zamanda yaptığı değerlendirmeler ve analizler ile içerikler üretir. En iyi içerikleri üretiyor olması ile de ödüle layık görülmüştür.
 • Flama (Bayrak) Formasyon Patent Sahibi: Finansal piyasalarda kullanılan teknik analiz araçlarından biri olan flama formasyonu konusunda uzmanlığı ile bu sertifikaya sahiptir.
 • EuropeanCeo Awards – Best Introducer Broker(2018): Avrupa’nın en iyi brokeri olarak bu ödüle sahip olmayı yaptığı isabetli yatırımlar ile başarır.
 • FIRA – Certificate: Vermiş olduğu anlaşma, portföy ve yatırım uzmanlığı konusunda sahip olduğu üstün nitelikleri kanıtlar

Uzman Ekonomist Burcu Akyol

Küresel ekonomiyi yakından takip eden Akyol ekonominin sadece bugün ile değil geçmiş gelişmelerle birlikte değerlendirilmesi gerektiğini düşünür. Her zaman gelişmeyi hedefler ve bilimsel gelişmeleri de yakından takip ederek analitik değerlendirmeler yapar. Uzman ekonomist Burcu Akyol yatırım araçlarının fiyat artışı ve düşüşü konularında takibi dikkatle yapar.

Doğru veriye doğru kaynaktan ulaşmanın yatırımların isabetli olması konusunda en önemli nokta olduğunu bilir. Ekonomik gelişmelerin yanında dünyada yaşanan politik gelişmeleri de takip eder ve bunların yatırım araçlarına etkisi konusunda isabetli öngörülerde bulunur.

Burcu Akyol İle Ekonomi

Burcu Akyol ile ekonomi konusunda bilgi sahibi ve finans uzmanı olmak isteyen kişilere destek verir. Ekonomistin twitter ve instagram hesaplarını takip eden kişiler onun değerlendirmelerinden yararlanabiliyor. Bunun yanında sahip olduğu https://burcuakyoldiyari.com/# adreste bulunan kişisel web sitesinden yatırım uzmanı ile iletişim kurulabiliyor. [email protected] adresi üzerinden de gönderilen epostalar ile görüş ve önerilerinden yararlanma imkanı bulunuyor. Takipçilerine yatırım konularında önerilerde bulunurken aynı zamanda oluşan riskler ve bu risklerin nasıl yönetileceği konularında da bilgiler verir.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir