Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News tanıtım

Nesil Haber – Nesilhaber.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Hasan Yeşilyurt Web hizmetleri olarak Hakkımızda

Hasan Yeşilyurt Web hizmetleri olarak Hakkımızda

haber haber -
19 0

Hasan Yeşilyurt Web hizmetleri olarak Bursa da faaliyet göstermeye başladığımız günden itibaren hedefimiz zamanla sanal alanda insanlara kaliteli hizmeti sunmaktır. Ülkemizin gelişen web alanında oluşan bilgi ve tecrübe açığını kapatmaya ve kaliteli hizmet vermeyi görev edindik.

Hedeflerimiz doğrultusunda sanal alanda yaptığımız her projeyi kesintisiz destekleyerek hem tecrübelerimizi hem de bilgilerimizi yeniliyoruz. Sadelikten öte yenilikçi tarzımız ile her sektöre hitap eden projelerimizle sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Misyonumuz

Günümüz şartlarında uygun ve kaliteli hizmet vermeyi hedefleyerek daha çok potansiyel müşterimize ulaşarak mevcut ailemizi büyütmeyi hedefliyoruz. Dijital alanda yaptığımız projeler teknik ekibimizin gelişmesini sağlayarak mevcut teknolojik döneme ayak uydurmamızı sağlamaktadır.

Vizyonumuz

Hedefimiz geniş ailemizi Türkiye’nin önde gelen Dijital firmaları arasına sokarak sunduğumuz hizmetin kalitesini kanıtlamaktır. Yaptığımız projeler Dijital alanda kalmaktansa yeni hedeflere odaklı olarak Savunma Sanayi, Siber Güvenlik vb. Dijital ihtiyacın olduğu her alanda hizmet vermeyi hedeflemektedir.

HASAN YEŞİLYURT

Dijital Pazarlama Uzmanı

www.hasanyesilyurt.com/hakkimizda

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir