Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News tanıtım

Nesil Haber – Nesilhaber.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. İş Dünyası
  4. »
  5. İstanbul Marketing Summit 2024’te ‘Kırılma Noktası’ Temasıyla Gerçekleşecek

İstanbul Marketing Summit 2024’te ‘Kırılma Noktası’ Temasıyla Gerçekleşecek

haber haber -
37 0

İstanbul Marketing Summit, 13 Mayıs’ta Zorlu PSM’de

İstanbul Marketing Summit, her yıl iş dünyasını, pazarlama ve iletişim profesyonellerini buluşturan bir etkinliktir. 2024’te gerçekleştireceği ilk etkinliğini duyurdu. 13 Mayıs’ta Zorlu PSM’de “Kırılma Noktası” temasıyla gerçekleşecek etkinlik, iş dünyasının geleceğini tartışmak için uzman isimleri ve binlerce katılımcıyı bir araya getirecek.

Yapay Zeka ve Sürdürülebilirlik Üzerine Konuşmalar

İstanbul Marketing Summit, iş dünyasının yeniden tanımlanmasında yapay zekânın etkisini irdeleyecek, sürdürülebilirlik konusundaki önemini vurgulayacak ve yeni dönemde ortaya çıkacak pazarlama iletişim trendlerini aktaracak. “Kırılma Noktası” temasıyla zirve, bu konuları ele alacak.

Öne Çıkan Konuşmacılar

İstanbul Marketing Summit’in konuşmacıları arasında MasterChef Türkiye Jüri Üyesi ve Efendy Group Kurucusu Şef Somer Sivrioğlu gibi alanında önde gelen isimler bulunmaktadır. Ayrıca Microsoft Türkiye, Meta Ajanslar, FRANK ve BCG gibi şirketlerin yöneticileri de etkinlikte konuşma yapacak.

Ajanslar ve Pazarlama Dünyasından Önemli İsimler

Ajans dünyasından da katılımın olacağı etkinlikte, Alaaddin, KAG Medya, BBA Danışmanlık ve Karnaval Media Group gibi önemli isimler pazarlama dünyasının yeni trendlerine değinecekler. Ayrıca etkinliğin sponsorları arasında Türkiye Sinai Kalkınma Bankası, Toyota, Günsan Elektrik, E-Bebek ve CarrefourSA gibi markalar yer almaktadır.

İstanbul Marketing Summit’e dair detaylı bilgilere etkinliğin web sitesinden ulaşılabilmektedir. Etkinlik, pazarlama ve iletişim dünyasının önde gelen isimlerini bir araya getirerek sektördeki gelişmeleri tartışmayı hedeflemektedir.

İlgili Yazılar