AÖF Çıkmış Sorular

Anadolu Üniversitesi, Açıköüretim Fakültesi, pek çok öğrenciye açık eğitim modeli ile ön lisans ve lisans mezuniyeti olanağı sağlıyor. Milyonlarca öğrencinin yıllar boyunca yararlandığı sistemde, onlarca farklı bölüm bulunuyor. Yılda dört kez yapılan sınavlarla, öğrencilerin hazır bulunuşunu test eden AÖF, sınavları kimi zaman zorlu olabiliyor.

Zorlanmadan ve sene uzatmadan AÖF ilgili bölümlerini tamamlamak isteyen öğrenciler için harika çözümler getiriliyor. AÖF çıkmış sorular çözerek, soru kalıplarını yakından tanıyabilirsiniz. Soru sorma mantığını tanıyabilir ve sisteme bir anlamda aşina olabilirsiniz. Sistemde en çok merak edilen ve hazırlık sınıflarının standart derslerine ait soru ve çözümleri bulunur.

Öğrenciler interaktif öğrenme ortamında AÖF çıkmış sorularportalını kullanarak;

  • AÖF çıkmış sorular matematik 1,
  • AÖF çıkmış sorular adalet,
  • AÖF çıkmış sorular İngilizce gibi derslerin, tüm sorularına ulaşabilir. Son 6 yıllık döneme ait sorular ve cevapları sizler için hazırlandı.

Öğrenmek hiç bu kadar keyifli olmamıştı. Teknolojik olanakları sizler için yeniden tasarlayan AÖF çıkmış sorular, güz, bahar ve dönem sonu sınavları olmak üzere üç farklı başlıkta sorularını sunar. Üzerine basılan her sorunun cevabı, otomatik yanıt olarak, karşınıza gelir. Böylece vakit kaybetmeden, soru ve cevap yöntemiyle pratik yapabilirsiniz.

Özellikle örgün eğitime ayıracak vakti olmayan kimseler için en elverişli fırsatlar, AÖF ortamında sunuluyor. Geçmiş yıllara ait soruları gözden geçirerek sınava hazırlık düzeyinizi artırabilirsiniz. Özellikle AÖF çıkmış sorular İngilizce dersinin zorlayıcı yönlerini çok pratik sonrasında kolayca aşabilirsiniz. Üstelik yardımınıza sadece İngilizce dersi için koşulmaz. İngilizcenin yanı sıra, AÖF çıkmış sorular adalet ve AÖF çıkmış sorular matematik 1 derslerinde yardımcınız olmak üzere, yayınlar yapılır.

Adalet bölümü, binlerce öğrenciye ev sahipliği yapan ve özellikle Hukuk bölümüne Dikey Geçiş yapmak isteyen öğrencilerin gözde bölümüdür. Sorumlu olduğu üniteleri, çıkmış sorular üzerinden tekrar gözden geçiren adaylar, başarı ortalamalarının ciddi oranda arttığına şahit olur. Sizde, Hukuka geçişte önemli olan başarı notunuzu mümkün olan en yüksek seviyede tutmak adına, AÖF Adalet çıkmış sorunlarına göz atmalısınız. Başarının sırrı, sürekli tekrar etmekte saklıdır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı