Guncel

Canon MF237W Fotokopi + Tarayıcı + Faks + Airprint + Wifi Lazer Yazıcı

Canon MF237W Fotokopi + Tarayıcı + Faks + Airprint + Wifi                               Lazer Yazıcı

i-SENSYS MF237w

Küçük ofisler için bağlı 4’ü 1 arada siyah beyaz lazer yazıcı. İdeal ofis yardımcısıdır.Son zamanlarda Türkiye’de ilgi gören bir ürün olmaktadır . Orijinal toner ile gelen bu yazıcı için daha sonraları muadil toner kullanımı da yapılabilmektedir .

Küçük bir işletmeniz varsa veya ev – ofis tarzında çalışıyorsanız hızlı, güvenilir siyah beyaz yazdırma kalitesi, dokunmatik ekran ve yazdırma, fotokopi, tarama ve faks özelliklerini çok seveceksiniz. Tek eksi yanı orijinal toner ve orijinal kartuş fiyatıdır. Bu durumu absorbe etmek için muadil toner kullanabilirsiniz.

  • Bir bilgisayar veya mobil cihazdan izleyin.
  • Uzak Kullanıcı Arabirimi (RUI) üzerinden yazıcı bilgilerine erişin, ağ ayarlarını değiştirin, adres defterini ayarlayın ve toner seviyelerini kontrol edin.
  • Sürdürülebilirlik önemlidir
  • Yazıcının ECO raporları, kullanımı izleyip takip etmeyi kolaylaştırır; Otomatik Kapanma ve düşük güç tüketimi modları ise karbon ayak izinizi en alt düzeyde tutmanıza yardımcı olur.
  • Akıllı telefon ve tabletten baskı yapabilirsiniz.
  • Hızlı yazdırma : Hızlı İlk Yazdırma özelliğiyle yazıcı uyku modundan çıkar ve anında baskıya başlar; dakikada 23 sayfa hızlı yazdırma performansı ise ofis üretkenliğinizi en üst düzeyde tutar

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı