Davetiye Modelleri


Davetiye düğün, nişan özel günlerde veya resmi törenlere katılım sağlanması için kişilere gönderilen bilgilendirme kart çeşitleridir. Firmanın katolağun da yapılan törene uygun olarak kartı modelleri mevcuttur. Her senenin trend davetiye modelleri değişiklik göstermektedir. Firma en çok tercih edilen davetiye modellerini kişilere gösterip ona göre seçim yapılır. Davetiye modelleri seçimi yaparken her detay ayrıntısına kadar düşünülmektedir. Düğün ve nişan çiftlerini ilgilendiren yada verilecek davet sahibinin istediği göz önünde bulundurularak ona göre belirlenir. Sizde özel günlerinizi daha güzelleştirmek için firmayı arayarak davetiye modellerini inceleyebilirsiniz.

Düğün Davetiye Modelleri

Düğünlerin olmazsa olmazıdır. Düğüne katılacak kişileri çağrılmak için basılan kart modelleridir. Düğün davetiyeleri yazıları okunaklı, açık ve net bilgiler içeriyor olması gerekir. İçeriğindeki bilgiler kadar görseli de bir o kadar özel ve güzel olmalıdır. Gelin ve damat adayının isim ve soy isimleri yazılı olmalıdır. Aynı zamanda ev sahibi, iki tarafın da aile büyüklerinin adları, soyadları ve iletişim bilgileri okunaklı bir şekilde yazılmış olmalıdır. Düğünün yapılacağı mekan ile ilgili yer ve saat yazılmalıdır. Tümnbu detaylar davetiyenin içeriğinde olmalıdır. Firma düğün davetiye modellerinin seçiminde gelen müşterilerine en iyi şekilde yardımcı olmaktadır.

Nişan Davetiye Modelleri

Nişan düğüne atılacak adımın bir önceki aşamasıdır. Seçilen nişan davetiyeleri modelleri de ona göre belirlenir. Günümüz de nişan törenleri de düğünler gibi gösterişli yapılmaktadır. Ona göre mekan tutulup gelecek kişilerin listesi belirlenir. Düğün gibi hazırlık aşaması yapılır. Firmanın katolağun da nişan yapılacak mekana uygun sayısız davetiye modelleri bulunur. Çiftlerin de istekleri doğrultusunda davetiye modelleri hazırlanır. Modelleri seçmek için firma yetkilileri ile yüz yüze görüşme yapabilirsiniz veya firmanın İnternet sitesine girip oradan da davetiye modelleri seçebilirsiniz. Firmanın müşterilerine sunduğu diğer bir seçenek ise firmanın İnternet sitesinde çiftler kendi davetiye modellerini kendileri dizayn edebilirler. Firma sadece basım aşamasını yapıp kişilere ulaştırabilir.

Davetiye Sipariş Nasıl Verilir

Öncelikle firmanın internet sitesine girip ona göre karar verilmesi gerekir. Beğendiğiniz davetiye modelleri mevcut ise kaç adet olduğunu ve gerekli bilgileri girerek ön sipariş verebilirsiniz. Firma size 15 gün içinde siparişlerinizi adresinize teslim etmektedir. Daha detaylı bilgi için incidavetiye.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı