Dorukhan Toköz’e Talip Var


Beşiktaş’ta sezon sonuna doğru yıldızı parlayan Dorukhan Toköz için Avrupa kulüpleri seferber oldu. Son dönemde oynadığı maçlardaki performansıyla göz dolduran Dorukhan mariobet Toköz için Beşiktaş kulübü alınan teklifleri değerlendirecekleri yönünde açıklama yaptı. Avrupa ekipleri tarafından markaja alınan 23 yaşındaki genç yıldız, profesyonel bir karar vereceğini ve takımını da mağdur etmeyeceğini söyledi.

Dorukhan Avrupa Yolunda

Kısa süre içinde oynadığı futbolla Avrupa takımlarının ilgisini çekmeyi başaran Dorukhan Toköz için geçtiğimiz günlerde Ajax’tan 1xbet giriş teklif gelmişti. Dün alınan habere göre Dorukhan Toköz’ü transfer etmek isteyen takımlar grubuna İtalya’dan bir kulüp de katıldı. Yeni sezonda Dorukhan’ı takımlarına katmak isteyen kulüp henüz resmi bir açıklama yapmadı. Forvet ve orta saha oyunuyla göz dolduran Dorukhan, 23 yaşında princessbet olmasına rağmen mantıklı futboluyla da dikkat çekiyor.

Ajax’tan gelen teklif için henüz açıklama yapmayan Toköz, İtalyan kulübü Udinese için de herhangi bir yorumda bulunmadı. Udinese kulübü bu yıl İtalya liginde kötü bir sezon geçirmiş ve yeni kadro kurmak için çalışmalarına hızlı başlamıştı. Dorukhan’ı kadrosuna katmak isteyen ancak Beşiktaş kulübüne resmi bir teklif sunmayan Udinese, yeni sezonda başarılı olacağının sinyallerini vermişti.

Dorukhan’ı transfer listesine alan ve 23 yaşındaki Beşiktaş’lı yıldız oyuncu için 7 milyon Euro teklif eden Ajax ise Beşiktaş’ın resti ile karşılaştı. Beşiktaş Dorukhan için 10 milyon Euro’nun altında olan teklifleri kabul etmediğini belirtmişti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı