Ethereum ( ETH ) Bozdurma İşlemi Nasıl Yapılır ?

 

 

Ethereum ( ETH ) Bozdurma işlemi diğer tüm kripto paralar gibi benzer method ‘lar ile yapılır. Bitcoin Bozdurma işlemi ile aynı prosedür uygulanmaktadır. Türk ve Dünya kullanıcıları bulundukları ülkelerin Exchange siteleri yada Kripto para borsaları üzerinden ethereum bozdurma işlemlerini anlık olarak yapabilmektedirler. Sizlere bu yazımızda eth bozdurma işlemi hakkında ayrıntılı bazı bilgiler vermeye çalışacağız. Ethereum bozdurma yöntemleri konusunda bilgilendirme yapmak gerekir ise ;

  • Banka aracılığı ile ethereum bozdurma ( Havale veya EFT şeklinde ) : Bu yöntem ile işlem yapılmak istenir ise, adında anlaşılacağı gibi işlem banka aracılığı ile yapılmaktadır. Elindeki kripto para olan ethereum bozdurmak isteyen kullanıcı alıcı ile belirlenen para birimi üzerinden belirli bir kur üzerine anlaştıktan sonra sonra ödeme alıcı tarafından satıcının hesabına banka üzerinden havale, eft yada swift yollarının birisi ile gönderilir. Bu yöntem kullanılan diğer tüm yöntemlerden daha yaygın olarak kullanılan bir seçenektir, bunun sebebi ise işlemlerde satıcının daha az bir zarar ile işlemini tamamlaması ve ödemesini anlık olarak alabilmesidir.
  • Postane aracılığı ile ethereum bozdurma : Bu yöntemi sadece ülkemizde ikamet eden yabancı uyruklu kişiler yada TC vatandaşı kişiler kullanabilmektedir. Çünkü postane yolu ile yapılan işlemler sadece Türkiye ülke sınırları içerisinde gerçekleşmektedir. Alıcı anlaşılan tutarı sadece TL para biri üzerinden satıcıya gönderebilmektedir. İşlem anlık olarak gerçekleşmektedir, İşlem masrafı alıcı yada satıcı tarafından standart postane havale ücreti üzerinden tamamlanmaktadır.
  • Elden yani nakit olarak ethererum ( eth ) bozdurma : Bu yöntem genellikle yüksek miktar yapılan işlemler için kullanılmaktadır. Alıcı ve satıcı belirlenen mekan’da buluşma sağlayarak işlem detaylarını görüşür ve ödeme elden nakit olarak yapılmaktadır. TRcoins olarak bu işlem seçeneğinde alıcı ve satıcıların daha dikkatli olmalarını tavsiye ediyoruz. Görüşmeleri kesinlikle halka açık yerlere yapılması mümkünse banka şubelerinde gerçekleştirmeleri uygun olur, Banka şubesinde yapılacak olan işlem ayrıca sahte para kullanımına engel olmaktadır.

Tüm ethereum bozdurma işlemlerinizi sitemiz üzerinden ( www.trcoins.com ) anlık olarak yapabilirsiniz, İşlemleriniz hakkında sitemiz üzerinden bulunan canlı destek hattı üzerindeki konusunda uzman Satış Temsilcilerimiz ile ön görüşme yapabilirsiniz, Aklınıza takılan tüm sorulara yanıt bulabilirsiniz. TRcoins olarak dünya ve Türkiye borsaları üzerindeki en uygun ethereum kur oranlarını siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Ayrıntılı bilgi almak için lütfen sitemizi ziyaret ediniz…

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı