Farklı Fonksiyonlara Sahip Hasta Yatağı Seçenekleri


Evde bakım gerektiren ve uzun süreli tedavi ihtiyacı bulunan hastalar için hasta yatağı konforlu bir dinlenme ve tedavi ortamı oluşturmak için önemlidir. Tıpkı hastane ortamlarında yer alan hasta karyolası bayan escort izmir seçenekleri gibi bir kullanım rahatlığı sağlayan bu ürünler birçok farklı fonksiyon ile refakatçi ve bakıcı için de kolaylık sağlar. 

Türkiye’de önemli bir noktada bulunan firma tarafından sunulan bu ürünler satın alma veya kiralama opsiyonu sayesinde elde edilebilir. Özellikle hastalığın türü, hastanın fiziksel durumu ve tedavi süresi göz önünde bulundurularak farklı fonksiyonlara sahip hasta yatağı ürünleri temin edilebilir. Örneğin, uzun süreli bir kırık veya çatlak tedavisi yaşayan hastalarda yatağın havalı olması ve motorlu yapısı ile istenilen ortopedik yapıyı oluşturması önemlidir. 

Özellikle ameliyat sonrası gibi dönemlerde kısa süreli evde tedavi görecek hastalar için hasta yatağı kiralama daha doğru bir tercih olmaktadır. Bu sayede geçici süreli tedavi tamamlandığında, hasta yatağı firmaya tekrar iade edilmektedir. Bu konumda seçilecek yatağın fonksiyonları göz önünde bulundurulursa, birçok farklı nokta saymak mümkündür. Örneğin, elektrikli yataklar sayesinde hasta güvenli bir şekilde oturma ve uzanma pozisyonuna geçirilebilir. Çok fonksiyonlu 4 motorlu yatak gibi ürünler hastada özellikle bel ve sırt konforu, havalı kullanım ve tuvalet kullanımı rahatlığı oluşturabilir. 

Hasta İçin Olumlu Katkı Sağlayan Hasta Yatağı

Özellikle tedavi süreci içerisinde seçilen hasta yatağı ürünü, hasta için olumlu bir yapı sağlamalıdır. Yani hastayı rahatlatıp, konforu arttırarak, tedavi sürecine katkı oluşturmalıdır. Bu nedenle firma tarafından satılık veya kiralık

olarak sunulan yataklar felçli bir hasta için dahi çok daha konforlu ve huzurlu bir ortam oluşturur.  Firma tarafından sunulan yatak ürünleri donanımlı yapısı ile birlikte insan vücudunun sağladığı basınç, artan vücut ısısı, hava alma ihtiyacı ve ortopedik hareket ihtiyacı gibi her noktayı rahatlıkla karşılayabilir. Bu nedenle hasta yatağı seçeneklerinde firmanın sağladığı mekanik yataklar veya elektrikli yataklar her hasta sahibinin bütçesine ve kullanım ihtiyaçlarına göre çeşitlilik gösterir. Bu kapsamda tek bir telefonla firma ile görüşerek, ürün seçimi yapabilir, ücretsiz kurulum ve teslimat imkanlarından faydalanabilirsini

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı