Fatura Ödeme Noktası Olarak Hizmetinizdeyiz!


2007 yılında hizmetlerini aktif hale getiren firma, fatura ödeme noktası olarak hizmet vermektedir. 10000’den fazla güçlü hizmet bağı ile 81 ilde hizmet vermektedir. Pratik ödeme kuruluşu ile anlaşma yapmış olan firma paralama anlaşması yapmıştır. Banka ve kurum anlaşmalı fatura tahsilatı gerçekleştirmektedir. Firma her geçen gün geniş ürün yelpazesini daha genişletmeye devam etmektedir. Toptan parça kontör yükleme, online fatura tahsilatı ve aktivasyon başvuru hizmetleri ile bayiliklerine hizmet sunmaya devam etmektedir. Uluslararası standartı yakalamayı hedefleyen firma güvenli, lisanslı, pratik işlem ile fatura ödeme noktası olarak hizmet sunmaktadır.

Güvenilir Fatura Ödeme

Teknolojik alt yapısı Güven teknoloji ile iletişim hizmetlerinin anlaşmalı kuruluşları ile gerçekleştirilmektedir. Sanal limitler alınarak, firmanın kendisinin oluşturduğu yazılımlar kullanılmaktadır. Sistem 7/24 hizmet anlayışı ile çalışmaya devam etmektedir.

Optimum Çalışma Prensipleri

7/24 hizmet prensibi ile fatura ödeme noktası olarak firma müşterilerine ve bayiliklerine çok kısa sürede güvenilir hizmet sunmaktadır. Yatırılan paralar bayilikler olarak kullanmaya uygun bir imkan sunmaktadır. Bakiyenin yetersiz olması konusunda işletme onay vermektedir. Kurumlarda problem olmadığı zaman hizmetler kısa sürede gerçekleşmektedir.

Kaynak: https://www.faturaodemenoktasi.com.tr

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı