Guncel

HALICILIK SEKTÖRÜNÜN YENİLİKÇİ LİDERİ


 Firma halıcılık sektöründe her zaman için yenilikleri yakından takip etmektedir. Bu sayede müşterilerine de en son teknolojinin beraberinde gelen, en yüksek standartlara sahip hizmetleri sunabilmektedir. Bunun yanı sıra müşterilerin özel talepleri ve beklentileri de her zaman için ön planda tutulmaktadır. Elbette ebatlar camiden camiye değişkenlik göstermekle beraber cami halıları imalatına dair de pek çok farklı istek her zaman için öncelikle dikkate alınarak üretim gerçekleştirilecektir.

 Geniş Ürün ve Hizmet Yelpazesi

 Müşterilere sunulan ürün ve hizmet yelpazesi her zaman için geniş tutulmaktadır. Cami halısı desenleri ve renkleri de bu bağlamda daima her türlü müşteriye ve her türlü camiye uygun bir şekilde firma envanterinde yer almaktadır. Bunun yanı sıra akrilik ve yün olmak üzere iki ayrı cami halısı malzemesi de bulunmaktadır. Firma, cami halısı hizmeti sunmasının yanı sıra otel halılarında da son derece başarılı bir profil çizmektedir.

 Çok Sayıda Referans

 Firma hem cami halısı hem de otel halısı imalatında çok sayıda olumlu referansa sahiptir. Türkiye’nin pek çok yerinde bulunan camilerin halılarını imal eden ve uzun yıllar sorunsuz kullanımına olanak tanıyan firma, uygun fiyatları ile de dikkat çekmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı