Haskar Hasta Yatağı Kalitesi

 

Hasta yatağının kaliteli olması oldukça önem arz etmektedir. Hastalar hasta yataklarını normal yataklara göre daha kaliteli ve sağlıklı oldukları için tercih etmektedir. Bu nedenle hasta yataklarının kaliteli olması oldukça önemlidir. Haskar medikal olarak kaliteli ve sağlıklı hasta yatağı imalatı yapmaya önem vermekteyiz. Hasta yataklarını genellikle felçli ve yatalak olduğu için sürekli yatmak zorunda olan hastalar tercih etmektedir. Bu hastalar sürekli yattıkları için yataklarının kaliteli ve sağlam olması oldukça önemlidir. Bu hastaların vücutları normal insanlara daha hassas olduğu için yattıkları yerin daha rahat olması da önemlidir. Hasta yatakları kaliteli ve sağlam olmasının yanı sıra aynı zamanda rahat bir yatak çeşididir.

Haskar medikal olarak ürettiğimiz yataklar trendelenburg hareketi özelliğine sahiptir. Sürekli sabit bir şekilde hareketsiz yatan hastalar için bu hareket edebilen hasta yatakları oldukça önemlidir. Firmamızın hasta yatakları çeşitlerinin hepsi hareket özelliğine sahiptir. Hareket özelliği sonucu sabi bir şekilde yatan hasta yatak üzerinde hareket edebilecektir. Haskar medikal’in ürettiği bu yataklar sayesinde hem hasta hem de hasta bakıcısı daha rahat bir ortama kavuşmuştur.  Bakıcısının yardımı olmadan hareket edemeyen hasta, yatağın hareket etmesi sonucu kendi başına hareket etme özelliğine sahip olmuştur. Hasta yatağı ayrıca hasta bakıcısının da üzerindeki yükü hafifletmektedir. Hem hasta hem de hasta bakıcısı için daha rahat ve sağlıklı bir ortam sağlamıştır.

Haskar medikal olarak ürettiğimiz yatakların hareket etmesini sağlayan ürün yatakta kullanılan ve elektrikle çalışan kaliteli motorlardır. Firmamız en kaliteli ve en sağlam motorları kullanarak hastanızı ömür boyu bu yatağı kullanmasına yardımcı olmuştur.

Haskar medikal’in yatakta kullandığı diğer parçalarda oldukça kaliteli ve sağlamdır. Örneğin hasta yatağında kullandığımız yan korkuluk ve başlık parçaları hastanın güvenliği sağlarken bu parçalar piyasadaki en kaliteli parçalardır. Oldukça uzun ömürlü olan bu parçalar aynı zamanda antibakteriyel özelliğe de sahiptir. Haskar medikal ülkemizde en kaliteli ve en sağlam hasta yataklarının üretimini yapmaktadır. Firmamız ayrıca bu sektörde en eski firmalardan biridir ve yurt içi ve yurt dışından birçok firmayla çalışmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı