Guncel

Hayal Ettiğiniz Mavi Tur İçin Marmaris Gulet Kiralama


Ülkemizde her insanın en büyük hayallerinden birisi bir yaz tatilinde Ege ve Akdeniz sularında bir mavi tura katılmaktır. Bu açıdan birçok farklı mavi tur Marmaris programı yer alsa dahi özellikle yat veya gulet kiralama hizmetleri de tercih edilebilir. Çünkü bölgede hizmet veren Mavi Tur Marmaris firması, bu konuda kiralama açısından birçok farklı araç ile farklılık sağlamaktadır.

Firma tarafından sunulan Marmaris gulet kiralama hizmetleri sayesinde özellikle Marmaris-Datça arasında veya Marmaris-Fethiye arasında iki uzun rotada bir haftalık mavi tura katılabilirsiniz. Sımsıcak Akdeniz güneşinin altında denizin kucağında güzel bir tatil için çok seçenekli gulet kiralama fiyatlarını tercih ederek, bu programlara katılma imkanınız bulunmaktadır.

Farklı uzunluklara, kapasitelere ve iç özelliklere sahip olan araçlar ile yapılan Marmaris gulet kiralama hizmetlerinde birçok imkan elde edilmektedir. Her araç farklı bir yelken ve direk sayısına sahip olmakla birlikte Türk bandıralı bu araçlar elektrikli bir şekilde çalışmaktadır. Kabin sayısı 3 ile 8 arasında değişirken, en düşük 6 en yüksek 16 misafir ağırlayacak kapasiteye kadar ulaşabilir. Bu kapsamda katılacağınız mavi tur Marmaris gezi programı sırasında aynı zamanda yolculuk sırasında müzik yayını, banyo, klima, televizyon, uydu, barbekü, deniz merdiveni, kano, kahvaltı, mutfak hizmetleri ve mini bar gibi imkanlar elde edebilirsiniz.

Otel Konforunda Marmaris Gulet Kiralama

Mavi Tur Marmaris firması tarafından sunulan Marmaris gulet kiralama hizmetleri tamamen 5 yıldızlı otel konforunda bir tatil ve gezi elde etmenize yardımcı olacaktır. Firmanın sunduğu her araç özel bir şekilde yapılandırılmış olması ile birlikte mutlak olarak dekorasyona çok yüksek özen gösterilmektedir. Yani sunulan araç, yolculuğunuzu konforlu bir hale getirmek için programlanmıştır.

Yılın istediğiniz döneminde yat kiralama hizmetleri almanız için firma üzerinden alacağınız bilgilerle haftalık programı, hangi koylarda demirleme gerçekleştirildiğini ve fiyatları rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Ayrıca Marmaris gulet kiralama hizmetleri için hangi araçların bulunduğunu ve müsaitlik durumlarını sorgulayabilirsiniz. Ayrıca yat kiralama hizmetleri ile birlikte özellikle doğum günü, evlilik yıldönümü veya işyeri kutlamaları gibi etkinlikler için de özel bir tercih gerçekleştirebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı