Guncel

İkinci El Malzemeler İçin İstanbul Hurdacı

İnşaat çalışmalarının tamamlanması, yıkım ve söküm yapılması ya da kullanılmayan bir fabrikanın boşaltılması gibi birçok noktada ikinci el malzemelerin elden çıkarılması gerekir. Eğer bu malzemeler tekrar kullanılabilecek nitelikte değilse, geri dönüşüm açısından İstanbul hurdacı işletmelerinden hizmet alınarak paraya dönüştürülebilir.

Günümüzde İstanbul’da artık hizmet vermeyen eskimiş veya yıkılacak birçok fabrika, otel ya da kurum metal veya geri dönüşüme uygun ikinci el eşyalarını hurdacı işletmelerine vererek dönüşüm sağlamaktadır. Bu açıdan hizmet veren İstanbul hurdacı işletmeleri örnek olarak plastik, bakır, çelik, nikel, demir, krom ve kağıt gibi birçok farklı malzemeyi satın alarak genellikle peşin ödeme gerçekleştirir.

Bu konuda bir örnek olarak satın aldığınız bir endüstriyel tesis içerisinde yeni bir kurulum sağlayacaksanız, eski fabrikadaki hurdaları satmak isteyebilirsiniz. Bu durumda en yakın hurdacı üzerinden hizmet talep ederek, eski fabrikada kalmış olan makineler, teçhizatlar veya eski raflar gibi birçok farklı eşyayı da satışa çıkarabilirsiniz.

En Yakın Hurdacı Nasıl Hizmet Sunmalıdır?

İstanbul gibi büyük bir şekilde hizmet almak istediğiniz en yakın hurdacıbazı standartlara sahip olarak hizmet vermelidir. Örneğin, adresinize ulaşan hurdacı kendi aracına sahip olmalıdır ve sizin için nakliye gibi bir ücret çıkarmamalıdır. Ayrıca işletme 7/24 hizmet sunmaya devam etmelidir.

Hizmet almak istediğiniz işletme ikinci el eşyaları sizden alırken, hassas ve doğru bir şekilde tartım yaparak en doğru sonucu elde etmelidir. Bu sayede sorunsuz olarak anında ödeme gerçekleştirecek bir işletme size müşteri odaklı bir çözüm sağlayabilir. Bu nedenle İstanbul’da tercih edebileceğiniz en yakın hurdacı nerede sorusu açısından da bilinen en tecrübeli firmalardan biri olarak Atasan Hurda ön plana çıkacaktır.

20 yıl gibi bir tecrübeye sahip olan Atasan Hurda İstanbul’un birçok ilçesinde bina yıkım, söküm, dağıtma ve adresten hurda alım gibi hizmetler için çalışmaktadır. Bu durumda en yakın hurdacı nerede sorusu için cevap arayan birçok kişi direkt olarak firmayla çalışmayı tercih etmektedir. Hurdanın bulunduğu adreste iyi bir analiz gerçekleştiren firma, bu sayede ödenmesi gereken rakamı net bir şekilde hızlıca belirler ve tonaj üzerinden yapılacak ödeme rakamları ile size hizmet verir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı