Guncel

İzmir Bmw Ege Servis


Firmamız Özayrancı Otomotiv 2011 yılından beri İzmir’de faaliyet göstermektedir. BMW marka taşıtların bakım ve onarım hizmetlerini yapmaktayız. Özel servis fiyatlarıyla, yetkili servis kalitesinde çalışıyoruz. Sunduğumuz hizmetler şunlardır: 7/24 yol yardımı, ücretsiz check-up, mekanik servis, elektronik servis ve periyodik bakım.

 BMW 7/24 Yol Yardımı

 Taşıtlarınızın arızalarına yönelik acil müdahaleler için gerekli her türlü araç ve gereç envanterimizde mevcuttur. Akü takviyesi, lastik değiştirme, motor testi, beyin testi, yakıt ikmali ve benzeri çalışmalarla birlikte her türlü arıza tespitini yapıyor ve çözüm üretiyoruz. Yolda kalmayı kabus olmaktan kurtarıyoruz.

 BMW Ücretsiz Check-Up

 Taşıtlarınızdaki her türlü arızanın tespiti için gerekli teknolojik donanıma izmir bmw servis olarak sahibiz. Taşıtınızı servisimize getirerek, genel durumu, gerekiyorsa bakım ve onarım uygulamaları, bu hizmetlerin süresi ve maliyetleri ve aklınıza gelebilecek diğer birçok konu hakkında ücretsiz olarak bilgi alabilirsiniz.

 BMW Mekanik Servis

 Taşıtlarınızın mekanik onarım ve bakım işlemlerini deneyimli, uzman personelimiz ve gelişmiş ekipmanlarımız sayesinde en kısa sürede gerçekleştirmekteyiz. Mekanik onarımlarda istekleriniz doğrultusunda orijinal taşıt parçaları ya da muadili olan yedek parçalar kullanabilmekteyiz.

 BMW Elektronik Servis

 BMW marka taşıtların elektronik aksamı taşıtın diğer bileşenleriyle karmaşık bir bağlantı içerisindedir. Bu durum en küçük elektronik arıza sonucunda bile diğer bileşenlere etkisi nedeniyle taşıtın genel yapısını etkiler. Firmamız Özayrancı Otomotiv izmir bmw servisi olarak bu tarz problemlere etkili çözümler üretmektedir. Uyarı lambaları, klima ve diğer alanlardaki arızaların yanında servisimizde taşıtınıza diagnoz testi de uygulanabilmektedir.

 BMW Periyodik Bakım

 Motorlu bir taşıtın ve onu kullananların güvenliği için en sağlam önlem herhangi bir arızayı beklemeksizin periyodik olarak bakımını yaptırmaktır. Belirli kilometrelerde ya da yılda bir defa olarak belirlenebilecek bu periyotlar taşıtınızın motor ömrünü uzatacaktır. Periyodik bakım hizmetimizde yapılan işlemler şunlardır: diagnoz cihazları ile arıza tespit çalışmaları, egzoz, klima ve fren sistemleri ile ateşleme buji ve süspansiyon kontrolleri, lastik ve akü bakımı, yakıt filtresi temizliği, yağ değişimi, hava, polen ve yağ filtreleri değişimi.

 İletişim

 Firmamız Özayrancı Otomotiv’in sunduğu kaliteli ve güvenli hizmetten yararlanmak için telefon numaramızı arayarak bizimle doğrudan irtibat kurabilirsiniz. İnternet sitemizdeki iletişim bölümünden randevu al sekmesine tıklayarak randevu talebi de oluşturabilirsiniz. En kısa sürede geri dönüş sağlamakta ve taleplerinizi müşteri memnuniyeti ilkesinden ödün vermeksizin karşılamaktayız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı