Mobil MMORPG oyunu MIA Online yüzde100 Türkçe oluyor!

CubinetInteractive’inTürkiye’deki ikinci oyunuolan MIA Online, MMORPG sevenlerin gönlünde taht kurmaya başladı. Türkçe dil desteği için geri sayıma başlayan MIA Online ekibi, dil desteğinin gelmesiyle birlikte epik hikayesini ve heyecan verici savaşlarını daha çok oyuncuya ulaşmayı hedefliyor.

7Senses Group üyesiCubinet Interactive, 13yılıaşkınoyunyayıncılığıdeneyimiilegüngeçtikçegenişleyenvesektörününenhızlıbüyüyendijitaleğlenceşirketiolarakçalışmalarınısürdüyor. Uluslararasıekibiyle, 2006 yılındanbuyanaAsyapazarındakioyunoperasyon, pazarlamaveoyunyayıncılığıileCubinetInteractive,birden fazla platformdavebirçokbölgedeoyunculartarafındansevilenbaşarılıyayınşirketlerindenbiri. Cubinet Interactive,yenimobiloyunu MIA Online veUlus Savaşları MMORPG ileoyuncularınagelişmişgrafikler, rekabetçimücadelelerile 3D aksiyonunasahipbirmaceraoyunusunuyor.

Türkiye’deki MMORPG severler için güzel haber!

CubinetInteractive’in oyun dünyasındaki son yayını olan MMORPG MIA Online, rekabetçi çok yönlü PvP tabanı ile yükselişine devam etmekte. Bu noktada MMORPG sevenlerinin kalabalık olduğu Türkiye’ye yönünü çeviren yapımcılar, oyuna Türkçe dil desteği getirerek buradaki oyun severlerin yüzünü güldürecek gibi duruyor. Gaming in Turkey ile yapılan partnerliğin ardından 3 ay gibi kısa bir sürede Türkçe dil desteği için çalışmalarını son aşamaya getiren MIA Online, bu sayede Türk oyuncularla olan bağını da kuvvetlendirecek ve daha fazla oyuncuya hitap edecek. Son testleri yapılmakta olan Türkçe dil desteğinin,çok kısa bir zamanda oyuncular için aktif olması bekleniyor.

Mobil oyun dünyasında MMORPG

Türkiye’de neredeyse her oyuncunun bir ucundan mutlaka tuttuğu MMORPG oyun türü, mobil oyunlar arasında da büyük kitlelere hitap ederek varlığını sürdürüyor. Bu noktada MIA Online; sağladığı devasa açık dünya, uçan binekler, oldukça fazla silah, ekipman çeşitliliği ile oyunculara keyifli bir oyun deneyimi yaşatıyor. MIA Online’ın hikayesinde birbirleriyle sürekli mücadele içerisinde olan 4 ulus bulunuyor. Oyuncuların topraklarını ve onurlarını muhafaza etmek için görevleri tamamlayarak güçlenmeleri nihai amaçları. Mücadelelerin harareti, keyifli ve sıkı bir oyun deneyimi sunuyor. PvE’nin yanı sıra,PvP’ye de odaklanan ve bunun oyuncular için öneminin farkında olan MIA Online ekibi, oyunun geleceğini de bunun üzerine kurmak istiyor. Ana görevler dışında “Yüzük Sistemi”, “Takım Sistemi”, “Pelerin Sistemi” gibi birçok özellikle kendini farklılaştıran oyun, henüz 2018 yılının Aralık ayında yayınlanmasına rağmen Avrupa’da şimdiden yoğun ilgi görmeye başladı. CubinetInteractive’in Türkiye’de çıkardığı 2’ncioyun olan MIA Online, oyunculara heyecan dolu savaş deneyimleri, farklı dövüş mekanikleri ve online bir oyun olmasının getirdiği güzel arkadaşlıkları fazlasıyla yaşatacak gibi görünüyor.

MIA Online Hakkında:

Mobil dünyanın en keyifli AÇIK DÜNYA ULUS SAVAŞLARI MMORPG oyunlarından biri olan MIA Online, Ulus mücadeleleri ve geliştirme hedefleriyle oyuncuları ortak bir amaç için bir araya getiriyor. Hikayesi, karakter sınıfı çeşitliliği ve karakter tasarımlarıyla MMORPG oyuncularını kendine çekiyor. Dünyanın birçok bölgesinden oyuncuya sahip olmakla beraber yüzde100 Türkçe dil seçeneği sunan MIA Online, oyun içerisindeki farklı MMORPG mekanikleriyle oyuncuları keyifli bir macera için bir araya getiriyor.

Son güncellemeleri takip etmek için MIA Online Türkiye’nin Facebook, Twitter ve Instagram sayfalarını takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı