Oto Ekspertizin Önemi


İkinci el araç alırken aracın motoru sağlıklı mı, araçta kaporta ve boya durumu nedir diye düşünmek yerine satın alacağınız aracı Sultangazi oto ekspertiz firmasına getirmeniz kafanızdaki soru işaretlerinden kurtulmanızı sağlayacaktır. İkinci el araçlar için yapılan ekspertiz işlemleri kapsamında;

  • Motor performans testlerinin yapılması,
  • Araç alt takım test ve kontrollerinin yapılması,
  • Araç. Fren testlerinin yapılması,
  • Araç amortisör ve süspansiyon testlerinin yapılması,
  • Araç elektronik aksamlarının test edilerek kontrol edilmesi,
  • CO2 karbondioksit kaçak testlerinin yapılması,

İşlemleri yapılmaktadır. Yapılan bu işlemler sonrasında elde edilen veriler özel bir program aracılığı ile rapor haline getirilmekte ve onaylı olarak size sunulmaktadır. Bu sayede satın alacağınız araç ile ilgili olarak kafanızda yer alan soru işaretlerinden kurtulmuş oluyorsunuz.

Profesyonel ve Kaliteli Ekspertiz Hizmetleri

İkinci el araçların ekspertizi konusunda profesyonel ve kaliteli bir şekilde hizmet veren Küçükköy oto ekspertiz firması alanında tecrübeli ve deneyimli çalışanlara sahiptir. Profesyonel çalışanların yanı sıra son derece teknolojik sistemler ve bilgisayarlı cihazlar ile ekspertiz işlemlerinin yapılıyor olması aracın mevcut durumu hakkında detaylı bilgi sahibi olmanızı sağlıyor.

Tarafsız ve objektif ekspertiz hizmeti vermeyi ilke edinmiş olan firma ekspertiz işlemleri konusunda profesyonel hizmetler veriyor. Aracınızı getirdiğinizde 30 dakika içinde aracınızın her noktasını detaylı olarak inceleyen firma çalışanları aracın her noktası hakkında elde ettikleri verileri bir rapor halinde size sunarak satın alacağınız araç ile ilgili bilgi edinmenizi sağlıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı