Ozan Kabak Yeniden Transfer Olmayı Düşünüyor

Bu yılın en büyük sansasyon yaratan isimlerinden biri Ozan Kabak oldu. Göstermiş olduğu mücadelesi pek çok takımın dikkatini çekmeyi başardı. Buda ona ara transfer döneminde birçok teklifin gelmesine neden oldu. Takıma katılacak olan oyuncuların arasında pek çok kez yazılan Ozan Kabak ismi, Galatasaray takımında kalmak istediği için silinmek zorunda kaldı. Ancak şimdi Ozan’ın aklında gitmek var. Bunda en büyük etki ise sözleşmesinin iyileştirilmemesi oldu. Neredeyse halen alt yapıdaki maaşını alan isme iyileştirme önerilmezse takımdan ayrılması daha güçlü biçimde dillendirilecek. Queenbet ile rekabetin arttığı anları daha keyif verici biçimde takip edebilirsiniz.

Yeni Bir Transfer Gelişmesi Her An Yaşanabilir

Fatih Terim’in parlattığı ve başarısında ön ayak olduğu isme karşın atılacak olan adımlar büyük önem taşıyor. Oyuncunun burada elde ettiği başarıları en azından sezon sonuna kadar saklamak istiyor. Deneyimli teknik adamın görüşü de bu yönde olurken, Ozan Kabak’ın maaşı kriz yarattı. Menajer tarafından iletilen gelişmede maaşında herhangi bir iyileştirme yapılmamasına gidebileceği yönünde cevap geldi. Aylık 110 bin alacak olan isme transfer görüşmeleri sırasında 100 katına varan teklifler yapıldı. Bu nedenle genç oyuncunun karar vermesi zorlaştır. Gelecek maçların tadını queenbet ile çıkarmaya hazır olun.

Belirsizliklerle Dolu Bir Süreç Yaşanıyor

Takıma katılacak ve ayrılacak olan isimlerin bir türlü netleşmemiş olması, önemli sorunları beraberinde getiriyor. Bunların en başında ise takım uyumu ve birlikte antrenman seçenekleri kısıtlanıyor. Özellikle ligin başlamasına çok kısa bir süre kala bu durum önemli sorunları beraberinde getiriyor. Yöneticilerin transferlerin bir an önce tamamlanması için göstermiş olduğu çalışmada henüz yeterli olmuş değil. Queenbet ile süper ligin ikinci yarısı sizin için daha keyifli bir hale gelebilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı