Parmak İzli Kapı Kilidi ile Hayatı Kolaylaştır

esenyurt escort

Anahtar taşımak hem erkekler için hem de kadınlar için eziyet gibidir. Erkelerin çanta taşıma gibi bir alışkanlıkları olmadığı için anahtarları elde taşımak zor gelir, kadınların çanta taşıma alışkanlıkları vardır ama çantanın içi daima dolu olduğu için o çantada anahtar bulmak çok zordur. Hem erkeklerin hem kadınları bu zor durumdan Welock parmak izli kapı kilidi kurtarmaktadır.

Anahtar taşımadan parmak izini okutarak ister işyerinize ister evinize rahatlıkla girebilirsiniz. Akıllı kapı kilidi sistemleri ile parmak izinizi okutarak kapınızdan içeri girebilirsiniz.

Parmak İzli Kapı Kilidi Lüks mü İhtiyaç mı?

Son dönemlerde yapılan konutlarda ve işyerlerinde kapılarda parmak izli kapı kilidi kullanılmaktadır. Satışı yapılan ev ve işyerleri için parmak izli kapı kilidi evin/işyerinin lüks olduğunun göstergesi olarak gösterilse de bu özellik lüks değil ihtiyaçtır. Kullanım rahatlığı, güvenli olması akıllı kapı kilidini bir ihtiyaç haline getirmiştir.

Anahtarla açılan kapısı olan özellikle işyerleri kilitlerini parmak izli kapı kilidi ile değiştirmektedir. Akıllı kapı kilidi işyerleri için de hem güvenlik açısından hem de ayrı ayrı çalışanlara anahtar verme ve bunun doğuracağı riskler bakımından en doğru seçimdir.

Anahtarı Kapıda Unutmaya Parmak İzli Kapı Kilidi ile Son

Hepimizin sık sık başına gelen bir olay da anahtar ile kapıyı açtıktan sonra anahtarı kapının üzerinde bırakmaktır. Bu durum evimiz ve işyerimizi her türlü hırsızlık faaliyetine açık hale getirmektedir. Parmak izli kapı kilidi ile parmak izimizi okutup kapı açıldığı için anahtarı kapıda unutmak gibi bir derdimiz de kalmayacaktır. Üstelik parmak izli kapı kilidi hırsızlar için de caydırıcı bir unsur olduğu için ev ve işyerimizin güvenliğini bir kat daha arttırmış olacağız.

Welock akıllı kapı kilit sistemleri ile anahtarım nerede soruları kafanızı meşgul etmeden kapıda anahtarınızı aramadan rahatça evinize ve işyerinize girebileceksiniz. Bunun için kullanacağınız parmak izli kapı kilidi mobil uygulama üzerinden kullanılmaktadır. 999 parmak izi tanımlanabilmektedir. Bu sistemde uzaktan wifi bağlantısı ile kapı açılabilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı