Spor

Sivasspor Kaptanı Ziya Erdal Şampiyonluk Hedefini Açıkladı

Bu yılın sürpriz başarılarından birini Sivasspor takımı gösterdi. En yakın rakibinin 4 puan önünde olan takım, başarılarını sürdürmek istiyor. Kaptan Ziya Erdal ise merak edilenler hakkında konuştu. Kaptan, “Geçen haftaki Çaykur Rizespor karşılaşmasına benzer çok maçlar oynayacağız. Öncelikle taraftarın desteğini bekliyoruz ve maçlarda sabırlı olmalarını istiyoruz. Bulunduğumuz konumu hak ediyoruz, bunu da göstermek için sahaya çıkıyoruz. Sonuna kadar bu mücadelenin içinde olacağız. Şampiyon oluruz veya olmayız ama bu takım gerçekten çok güzel işler yapıyor. Bizi desteklesinler, böyle devam etsinler. İnşallah sezon sonunda iyi bir yerde bitiririz” dedi. Bu sözler hedefler konusunda ipuçlarını barındırdı. restbet kullanarak, beklentilerinizi karşılayabilirsiniz.

Tecrübeli Oyuncudan Şampiyonluk Mesajı Geldi

Takımın içinde bulunduğu durum ve sıralama üzerine şampiyonluk konusuna açıklık getirdi. Ziya Erdal, “Şu anda erken ama biz bu mücadelenin içinde olacağız, sonuna kadar gideceğiz, bu mücadeleyi taraftarlarımız da görecek. Sadece gelsinler bize destek olsunlar, onu istiyoruz. İnşallah biz de onları mutlu ederiz. Ortamımız gayet iyi sonuçta bu takım kimsenin beklemediği bir şey yaptı. 41 puan ile lideriz, en yakın rakibimizin 4 puan önündeyiz. Bu takım 2’inci, 3’üncü veya şampiyon olabilir. Nerede bitirirse bitirsin bu takım başarılıdır. Takımdaki ortam, arkadaşlık çok iyi, biz bulunduğumuz konumu hak ediyoruz. Bunu da hak ettiğimizi sezon sonuna kadar göstereceğiz. Taraftarlarımız ile birlikte bu mücadelenin içinde olacağız” ifade etti. Açıklamada öne çıkan sözler oldu. Tercihinizi Betpas ile yaptığınızda özel olacaksınız.

Hafta Sonu Oynanacak Karşılaşmayı Değerlendirdi

Geçtiğimiz hafta iç sahada beraber kalınmasının ardından hafta sonu oynanacak karşılaşmanın önemi daha da arttı. Bu konu hakkında kaptan, “Gaziantep çok farklı bir takım, geçiş oyunlarını iyi oynuyorlar. Süratli oyuncuları var, onlara dikkat etmemiz lazım. Biz de hangi konumda olduğumuzun bilincindeyiz. Zor bir maç olacak, galibiyet için gideceğiz. İnşallah 3 puan ile dönerek buradaki Medipol Başakşehir maçına hazırlanmak istiyoruz. Sonuçta Antep maçını geçtikten sonra çok kritik iki maç oynayacağız. İnşallah her şey güzel devam eder” sözlerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı