Televizyon Teknik Servisi


Televizyon insanların hayatında önemli bir yer tutar. Teknolojik gelişmeler en çok televizyonları etkiler. Firma gerek tüplü televizyonlar, gerek lcd televizyonlar, gerekse led televizyonlar olmak üzere her çeşit televizyonun tamir ve onarımını güvenle yapar. Firma konusunda tecrübeli profesyonel bir ekip ile müşteri memnuniyeti öncelikli çalışır. Firmaİzmir televizyon servisi olarak televizyonlarınızda oluşan arızaları tespit ettikten sonra sizlere teknik destek ekibi ile haber verir. Sizin onayınız aldıktan sonra televizyonunuzun onarım işlemlerini yapar.

Servis Hizmetlerinden Nasıl Yararlanabilirim?

Firmaİzmir televizyon tamiri yapmanın yanında birçok marka ve model televizyonun yedek parça hizmetini de vermektedir. Firma verdiği hizmetlerde müşteri memnuniyetine önem verdiği için değiştirdiği parçalarda 1 yıl garanti taahhüt eder. Böylece değişen parçada oluşan arızalar firma tarafından ücretsiz hizmete tabi olur. Firmanın verdiği hizmetlerden yararlanmak için 7/ 24 hizmet veren teknik destek ekibini arayabilirsiniz.

Servis Hizmetleri Ücretli Midir?

Firma televizyon servisi İzmir olarak verdiği hizmetlerin ücretleri yapılan işleme göre değişir. Ancak onardığı parça ile ilgili arızanın tekrarlaması halinde kesintisiz olarak bir yıl ücretsiz hizmet verir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı